TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

KELUSHI FTTH szálas optikai szerszámkészlet Fibra Optica teljesítménymérővel és vizuális hibakeresővel és k...

Mutass Többet

10 db NAGOYA NA-771 SMA-F kettős sávú antenna 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Ta...

-15%
Mutass Többet

Távolsági nyomkövető teleszkópos gamin astro 320 antenna SMA hím Garmin antenna astro 220 alpha100

Mutass Többet

2 db / tétel Lora1278F30 1W 30dBm 6-8km nagy távolság és nagy érzékenység (-120 dBm) 433MHz ipari vezeték n...

Mutass Többet

A KELUSHI nagykereskedelmi ára 10 MW optikai kábel teszter Piros fényű lézer vizuális hibakereső eszköz 2,5...

-9%
Mutass Többet

VHF teleszkópos, nagy távolságú, 130 cm-es erős astro antenna a gps gamin astro 320 antenna stro 220-hoz

Mutass Többet

Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25km SC 10 / 100M egymódusú eg...

-20%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db / tétel 1x16 csupasz száloptikás PLC-elosztó

Mutass Többet

Új, HF vektorimpedancia-antenna-elemző KVE60c a walkie-talkie-hez Grafikus ábrázolás / Ham Radio DIY frissí...

-15%
Mutass Többet

KELUSHI FC-6S Rosthasító hidegcsatlakozó eszköz Optikai szálas megtisztító SUMITOMO bevonatátmérőhöz: 250um...

Mutass Többet

KELUSHI 2018 új 13 db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S hasítóval és műanyag 5mW-es vizuális...

-8%
Mutass Többet

SM&MM többnyelvű automatikus hatmotor intelligens FTTH száloptikás illesztés gép optikai szálas fúziós henger

-50%
Mutass Többet

KELUSHI 13 PCS gyakorlati FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és 5MW vizuális hibakere...

-9%
Mutass Többet

2X tartozékok Rugalmas kábel hangszóróval a Motorola GP338 MTX960 készülékhez

Mutass Többet

10sets X tartozékcsatlakozó készlet a Motorola CM300 16 tűs rádiókhoz, HLN9457 és HLN9242, Ingyenes házhozs...

Mutass Többet

2db / tétel RF4431 - 868MHz | 915MHz Si4431 chip 13dBm RF vezeték nélküli adó-vevő modul

-22%
Mutass Többet

KELUSHI Az egyszerű preferenciális ár a vörös lézerfény 30MW látási hibakereső, száloptikai kábel tesztelő ...

-9%
Mutass Többet

KELUSHI 20mW fém toll stílusú száloptikás vizuális hibakereső vörös érzékelő lézer kábel teszter 2,5 mm-es ...

-9%
Mutass Többet

2018 új OTDR rost-tesztelő 1310 / 1550nm 120km az English Espanol 30 / 28dB-vel

-1%
Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-os toll típusú vörös fényforrás vizuális hibakereső száloptikai kábel teszter

-8%
Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz 100 méteres vezeték nélküli modul készlet (ASK adó STX882 + ASK vevő SRX882) + 4 d...

-25%
Mutass Többet

4G LTE beltéri mennyezeti antenna 2G 3G UMTS 4G antenna 5M kábel N hüvelyes csatlakozó a mobil jel-erősítő ...

-55%
Mutass Többet

Mini 4Kx2K HDMI optikai szálas adó-vevő 4K HDMI száloptikai bővítő

Mutass Többet

CATV műsorszóró televízió YJ350C -50 ~ + 26dBm hordozható mini optikai optikai teljesítménymérő

Mutass Többet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fix vezeték nélküli terminál LCD kijelzővel, támogató riasztórendszer, PABX, tis...

-12%
Mutass Többet

10 méter SYWV-50-5 koaxiális kábel 2 pl259 uhf dugaszoló csatlakozóval kétirányú rádióismétlő antenna kábel

Mutass Többet

10 az 1 -ben szálas optikai FTTH szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és optikai teljesítménymérővel 10M...

-1%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 100db / tétel SC Singlemode száloptika SC APC Gyorscsatlakozó FTTH Száloptika Gyorscsatl...

-48%
Mutass Többet

KELUSHI SC Egy kattintással tisztító száloptikai tisztító csatlakozó tisztító eszköz 2,5 mm-es univerzális ...

-9%
Mutass Többet

Anysecu AC-B09 V3.0 verzió Bluetooth fülhallgató PTT Bluetooth fülhallgató fülhallgatóhoz UV-82 BF-888S UV-...

-15%
Mutass Többet

12 színű SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optikai szálas Pigtail

Mutass Többet

Száloptikai szétválasztó eszközkészlet Üres csomag optikai teljesítménymérő Piros tollszálak tisztítója plu...

-20%
Mutass Többet