12% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

KELUSHI Ingyenes házhozszállítás 10 MW tollstílusú vizuális hibakereső Piros lézerfényforrás / rostteszt hi...

Mutass Többet

2 Audio Over FC száloptikai bővítő (kétirányú) adó és vevő, audio intercom műsorszóró rendszerhez (Tx / Rx)...

-20%
Mutass Többet

10 db NAGOYA NA-771 SMA-F kettős sávú antenna 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Ta...

-15%
Mutass Többet

10dBi 4G antenna SMA dugó 696-960MHz / 1710-2690MHz nagy hatótávolságú RG174 3M + SMA aljzat - Y típusú 2 X...

Mutass Többet

Kültéri vízálló 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G jelismétlő irányított síkképernyős antenna

Mutass Többet

VHF teleszkópos, nagy távolságú, 130 cm-es erős astro antenna a gps gamin astro 320 antenna stro 220-hoz

Mutass Többet

KELUSHI FTTH 2 In1 kezelt száloptikai teljesítménymérő APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm Kábelvizsgá...

Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db / tétel 0,9 mm-es acélcső 1x2 Mini blokk nélküli 1 * 2 SC / UPC kétirányú száloptik...

Mutass Többet

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső vörös fényforrású száloptikai kábel tesztelő eszköz 15-20km

Mutass Többet

Superbat 3 db-os WiFi antenna, 2,4 GHz-es 12dBi, egyirányú, gumi kacsa antennafokozó RP-SMA aljzat IEEE 802...

-10%
Mutass Többet

12 színű SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optikai szál

Mutass Többet

2db 433mhz RF LoRa modul SX1278 PM1280 Távolsági kommunikációs vevő és adó SPI LORA IOT + 2db 433MHz antenna

-10%
Mutass Többet

KELUSHI VFL száloptikai kábel piros lézer tesztelő toll Vizuális hibakereső Száloptikai 20mw Finder 20km tá...

Mutass Többet

10sets X tartozékcsatlakozó készlet a Motorola CM300 16 tűs rádiókhoz, HLN9457 és HLN9242, Ingyenes házhozs...

Mutass Többet

Superbat univerzális tetőtéri digitális DAB antenna erősítővel DAB DAB + AM / FM autórádió autós antenna FM...

-10%
Mutass Többet

10db LC / UPC rostos pigtail egyetlen üzemmódban (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm-es kábel

Mutass Többet

KELUSHI 2018 új 13 db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S hasítóval és műanyag 5mW-es vizuális...

Mutass Többet

KELUSHI OTDR Dead Zone Eliminator száloptikai OTDR indító kábeldoboz 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -APC csatl...

Mutass Többet

KELUSHI új kézi lézermutató 20mW 20 km-es száloptikai vizuális hibamegoldó, 650 nm-es tesztlézer termék CAT...

Mutass Többet

20sets X PTT előlap és gomb a Motorola CP1660 CP1200 CP1300 készülékhez

Mutass Többet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fix vezeték nélküli terminál LCD kijelzővel, támogató riasztórendszer, PABX, tis...

-12%
Mutass Többet

KELUSHI 15db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és 10 MW-os vizuális hibake...

Mutass Többet

KELUSHI 100db SC A P C gyorscsatlakozó / száloptikai gyorscsatlakozó / használt száloptikás gyorscsatlakozó

Mutass Többet

KELUSHI 1MW 5Km műanyag optikai szálas optikai hibakereső vörös lézeres tolltesztelő berendezés 2,5 mm-es S...

Mutass Többet