10% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

12db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet szálastakarítóval -70 ~ + 10dBm optikai teljesítménymérő Vi...

-68%
Mutass Többet

Mini PABX MS108-GSM telefonközpont alközpont SIM-kártyával otthoni és irodai használatra

Mutass Többet

AUA-60S korszerűsített verzió AUA-60S rosthasító nagy pontosságú tisztítószerkezet - fémből készült automat...

-5%
Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-os toll típusú vörös fényforrás vizuális hibakereső száloptikai kábel teszter

-10%
Mutass Többet

Nagy nyereségű 2 / 5dBi 800-2500 MHz-es irányú 2G 3G beltéri mennyezeti antenna N-csatlakozóval, 3 méteres ...

-50%
Mutass Többet

KELUSHI FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálasanyag-eltávolítóval és optikai teljesítménymérővel 5km...

Mutass Többet

Superbat sárga krimpelő szerszám koaxiális kábelhez RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K

-29%
Mutass Többet

Nagy nyereségű 2 / 5dBi 800-2500 MHz-es, egyirányú, beltéri mennyezeti antenna csatlakozódugasz a GSM CDMA ...

-50%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db / tétel 0,9 mm-es acélcső 1x2 Mini blokk nélküli 1 * 2 SC / UPC kétirányú száloptik...

Mutass Többet

Kültéri vízálló 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G jelismétlő irányított síkképernyős antenna

Mutass Többet

Optikai tisztító nagy pontosságú szálak tisztítója FC-6S szemeteskosárral szállítva

-1%
Mutass Többet

Kültéri antenna 13dBi Yagi antenna külső antenna CDMA850Mhz GSM kettősávos antenna N csatlakozóval a mobil ...

-48%
Mutass Többet

CATV műsorszóró televízió YJ350C -50 ~ + 26dBm hordozható mini optikai optikai teljesítménymérő

Mutass Többet

Fujikura FUS Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC melegen olvadó fej tartó A darab

Mutass Többet

KELUSHI OTDR Dead Zone Eliminator száloptikai OTDR indító kábeldoboz 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -APC csatl...

-10%
Mutass Többet

4G antenna 4G kültéri antenna 20dBi Yagi antenna N női telefonjel-elfogadó antenna 4G jelismétlő-erősítőhöz

-48%
Mutass Többet

KELUSHI 13 PCS gyakorlati FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és 5MW vizuális hibakere...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI FTTH 2 In1 kezelt száloptikai teljesítménymérő APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm Kábelvizsgá...

-11%
Mutass Többet

KELUSHI VFL száloptikai kábel piros lézer tesztelő toll Vizuális hibakereső Száloptikai 20mw Finder 20km tá...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI SKL-6C kábelvágó kés FTTT száloptikus kés szerszámok nagy pontosságú vágó 16 felület

-10%
Mutass Többet

10db LC / UPC-multimódus (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kábel / optikai szálas pigtail

Mutass Többet

433Mhz antenna 5dbi SMA dugaszoló csatlakozó, egyenes Wifi Ham Radio + SMA aljzat válaszfalhoz az Ufl./IPX ...

-10%
Mutass Többet

2017 Sunhans 790-2700MHz 15dBi 3G 4G Omnidirectional Üvegszálas Antenna GSM CDMA WCDMA Mobiltelefon Sign Bo...

Mutass Többet

Kétirányú RF vhf 150MHz-es mikrocsíkú Power Splitter 136-174MHz kétirányú rádiós vhf repeater elválasztó

-10%
Mutass Többet