50% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

KELUSHI nagy pontosságú optikai szálas szerszámok HS-30 optikai hasítóvágó 250-900um-ra szálas olvadék-össz...

-10%
Mutass Többet

10db LC / UPC-multimódus (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kábel / optikai szálas pigtail

Mutass Többet

Superbat Audi / VW rádió antenna adapter Fakra Z női jack egyenesen az ISO aljzathoz, derékszögű RF pigtail...

-10%
Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz ASK RF modulkészlet (2db STX882 adó + 2db SRX887 vevő + 4 db nikkelezett rugóantenna)

-16%
Mutass Többet

Javítás Szerszámok a 81C típusú szálfúzó-elosztóhoz

Mutass Többet

2 Audio Over FC száloptikai bővítő (kétirányú) adó és vevő, audio intercom műsorszóró rendszerhez (Tx / Rx)...

-20%
Mutass Többet

Kétirányú 450MHz rádiófrekvenciás elosztó, 400-500MHz UHF, kétirányú rádióelosztó, cdma jelismétlő, osztó

Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10dBm-ig 1mw 5km-os száloptika-...

Mutass Többet

Telefonjavítás sans fil GSM850 900 1800 1900MHz Vezeték nélküli vezeték nélküli terminál telefon FCT GSM PB...

-42%
Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-os toll típusú vörös fényforrás vizuális hibakereső száloptikai kábel teszter

-10%
Mutass Többet

Rögzített vezeték nélküli terminál GSM 850/900 / 1900MHz, GSM tárcsázó 2 SIM, Dual Standby, Támogatás riasz...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI Ingyenes házhozszállítás 10 MW tollstílusú vizuális hibakereső Piros lézerfényforrás / rostteszt hi...

Mutass Többet

2017 Sunhans 790-2700MHz 15dBi 3G 4G Omnidirectional Üvegszálas Antenna GSM CDMA WCDMA Mobiltelefon Sign Bo...

Mutass Többet

Nagy nyereségű 2 / 5dBi 800-2500 MHz-es, egyirányú, beltéri mennyezeti antenna csatlakozódugasz a GSM CDMA ...

-50%
Mutass Többet

20páros X hangerő-szabályozó gomb + csatornaválasztó gomb EP450 MTX960 GP328PLUS

Mutass Többet

KELUSHI SC Egy kattintással tisztító száloptikai tisztító csatlakozó tisztító eszköz 2,5 mm-es univerzális ...

Mutass Többet

Superbat DAB T2 antenna antenna 2320-2345Mhz Fakra "A" hüvelyes csatlakozó 3M koaxiális kábel

-8%
Mutass Többet

Száloptikai multiméter -50 ~ + 26dBm kézi száloptikai teljesítménymérő + száloptikai fényforrás 1310 / 1550nm

-20%
Mutass Többet

KELUSHI Az egyszerű preferenciális ár a vörös lézerfény 30MW látási hibakereső, száloptikai kábel tesztelő ...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső vörös fényforrású száloptikai kábel tesztelő eszköz 15-20km

Mutass Többet

KELUSHI 100db / tétel SC optikai szálas gyors hidegcsatlakozó FTTH SC Single Mode UPC gyorscsatlakozó

Mutass Többet

KELUSHI SKL-6C kábelvágó kés FTTT száloptikus kés szerszámvágó nagy pontosságú16 felületű penge

Mutass Többet

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismétlőantenna

Mutass Többet

433MHz ASK vezeték nélküli adó-vevő modul (1 db adó STX882 + 1 db vevő SRX882 + 2 db rugós antenna)

-25%
Mutass Többet