TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

KELUSHI OTDR Dead Zone Eliminator száloptikai OTDR indító kábeldoboz 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -APC csatl...

Mutass Többet

Hidegkontaktusú dedikált fémszűrő FC-6S vágószál kés FTTH száloptikai kábelvágó kés szálhasító szerszám

Mutass Többet

KELUSHI száloptikai szerszámok Rostkerekes SKL-6C Cutter16 Felületi szálas penge száloptikai kábel hidegcsa...

Mutass Többet

Kiváló minőségű fém test Optikai szálas tisztítószál szálas kábelvágó zsákkulccsal

-5%
Mutass Többet

FTTH szerszámkészlet Hideg érintkező szerszámkészletek Optikai teljesítménymérő + Hibakereső rost + Szálopt...

Mutass Többet

Superbat Yagi Wifi antenna, 2,4 GHz-es 16dBi Booster Wireless-G, 802.11b / g / n WLAN RP-SMA dugaszkábelhez...

-9%
Mutass Többet

12 színű SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optikai szál

Mutass Többet

10db LC / UPC rostos pigtail egyetlen üzemmódban (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm-es kábel

Mutass Többet

KELUSHI FC-6S Rosthasító hidegcsatlakozó eszköz Optikai szálas megtisztító SUMITOMO bevonatátmérőhöz: 250um...

Mutass Többet

KELUSHI Az egyszerű preferenciális ár a vörös lézerfény 30MW látási hibakereső, száloptikai kábel tesztelő ...

Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10dBm-ig 1mw 5km-os száloptika-...

Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db / tétel 0,9 mm-es acélcső 1x16 Mini SC / APC csatlakozó 1:16 16 portos száloptikai ...

-14%
Mutass Többet

KELUSHI SKL-6C kábelvágó kés FTTT száloptikus kés szerszámvágó nagy pontosságú16 felületű penge

Mutass Többet

Fujikura FUS Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC melegen olvadó fej tartó A darab

Mutass Többet

Superbat 2320-2345MHz XM műholdas rádió GPS Shark antenna Sirius műholdas rádió antennajel-erősítő Fakra "K...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI VFL száloptikai kábel piros lézer tesztelő toll Vizuális hibakereső Száloptikai 20mw Finder 20km tá...

Mutass Többet

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső vörös fényforrású száloptikai kábel tesztelő eszköz 15-20km

Mutass Többet

Yagi antenna 3G WCDMA 18dbi kültéri antenna 3G erősítő antenna N-csatlakozóval a mobil jelismétlőhöz.

-50%
Mutass Többet

Kültéri antenna 13dBi Yagi antenna külső antenna CDMA850Mhz GSM kettősávos antenna N csatlakozóval a mobil ...

-48%
Mutass Többet

10sets X tartozékcsatlakozó készlet a Motorola CM300 16 tűs rádiókhoz, HLN9457 és HLN9242, Ingyenes házhozs...

Mutass Többet

Nagy teljesítményű 13dBi 9 egység, 806-960 MHz-es külső Yagi antenna F csatlakozó mobiltelefon-jel erősítőh...

-50%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 100db / tétel SC Singlemode száloptika SC APC Gyorscsatlakozó FTTH Száloptika Gyorscsatl...

-48%
Mutass Többet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fix vezeték nélküli terminál LCD kijelzővel, támogató riasztórendszer, PABX, tis...

-12%
Mutass Többet

12db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet szálastakarítóval -70 ~ + 10dBm optikai teljesítménymérő Vi...

-68%
Mutass Többet