9% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

Száloptikai szétválasztó eszközkészlet Üres csomag optikai teljesítménymérő Piros tollszálak tisztítója plu...

-20%
Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10dBm-ig 1mw 5km-os száloptika-...

-9%
Mutass Többet

KELUSHI Az egyszerű preferenciális ár a vörös lézerfény 30MW látási hibakereső, száloptikai kábel tesztelő ...

-9%
Mutass Többet

KELUSHI VFL száloptikai kábel piros lézer tesztelő toll Vizuális hibakereső Száloptikai 20mw Finder 20km tá...

-9%
Mutass Többet

KELUSHI 5mW fém toll stílusú száloptikás vizuális hibakereső vörös lézer kábel tesztelő eszköz 2,5 mm-es un...

Mutass Többet

Anysecu AC-B09 V3.0 verzió Bluetooth fülhallgató PTT Bluetooth fülhallgató fülhallgatóhoz UV-82 BF-888S UV-...

-15%
Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10 dBm-ig és 1 MW 5km-os száloptikai kábel t...

-9%
Mutass Többet

5páros Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25km SC 10 / 100M egymó...

-20%
Mutass Többet

KELUSHI 100db / tétel SC optikai szálas gyors hidegcsatlakozó FTTH SC Single Mode UPC gyorscsatlakozó

-9%
Mutass Többet

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismétlőantenna

Mutass Többet

KELUSHI 13 PCS gyakorlati FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és 5MW vizuális hibakere...

-9%
Mutass Többet

12 színű SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optikai szálas Pigtail

Mutass Többet

KELUSHI FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálasanyag-eltávolítóval és optikai teljesítménymérővel 5km...

-9%
Mutass Többet

Cisco kompatibilis GLC-SX-MM glc-sx-mm 1,25 G 550m multimódusú SFP adó-vevő modulhoz

Mutass Többet

KELUSHI optikai szálas sztrippelő / hosszanti nyitó kés / hüvelykábel-hasító SI-01 az FTTH-hoz, ingyenes sz...

Mutass Többet

2db / tétel RF4431 - 868MHz | 915MHz Si4431 chip 13dBm RF vezeték nélküli adó-vevő modul

-22%
Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-es toll típusú műanyag vizuális hibakereső szálas optikai kábel tesztermérő a CATV-hez

-8%
Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz ASK RF modulkészlet (2db STX882 adó + 2db SRX887 vevő + 4 db nikkelezett rugóantenna)

Mutass Többet

10 db NAGOYA NA-771 SMA-F kettős sávú antenna 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Ta...

-15%
Mutass Többet

KELUSHI 18db / készlet FTTH szerszámkészlet SKL-6C szálasanyag-eltávolító optikai teljesítménymérővel, 1 mW...

Mutass Többet

KELUSHI FTTH szálas optikai szerszámkészlet Fibra Optica teljesítménymérővel és vizuális hibakeresővel és k...

Mutass Többet

Száloptikai multiméter -50 ~ + 26dBm kézi száloptikai teljesítménymérő + száloptikai fényforrás 1310 / 1550nm

-20%
Mutass Többet

KELUSHI SC Egy kattintással tisztító száloptikai tisztító csatlakozó tisztító eszköz 2,5 mm-es univerzális ...

-9%
Mutass Többet

KELUSHI 30mw vörös lézer fényszálas optikai kábel tesztelő vizuális hibakereső is, 30 km-es ellenőrző

Mutass Többet

10db LC / UPC-multimódus (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kábel / optikai szálas pigtail

Mutass Többet

kiváló minőségű 8-csatornás cwdm modul lc / pc csatlakozóval a legmagasabb szintű catv egyszálú durva hullá...

Mutass Többet

12db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet szálastakarítóval -70 ~ + 10dBm optikai teljesítménymérő Vi...

-69%
Mutass Többet

10 az 1 -ben szálas optikai FTTH szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és optikai teljesítménymérővel 10M...

-1%
Mutass Többet

868MHz magas nyereség15dBi siklóalapú antenna GSM 868M antenna kültéri tetőmonitor N női 868M üvegszálas an...

Mutass Többet

12 színű SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optikai szál

Mutass Többet

Eredeti polip / polipropilén doboz Teljesen aktiválva az LG számára a Samsung 19cables számára, beleértve a...

Mutass Többet

KELUSHI 2016 - Vizuális hibakereső 30 mW FC érzékelő - dugaszos és LC csatlakozódugó - LC / SC / ST / FC cs...

-8%
Mutass Többet