10% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

KELUSHI száloptikai szerszámok Rostkerekes SKL-6C Cutter16 Felületi szálas penge száloptikai kábel hidegcsa...

Mutass Többet

KELUSHI 10mw optikai optikai hibakereső 2,5 mm-es csatlakozóhoz Mini RGT piros lézervizsgáló FTTH-hoz

-10%
Mutass Többet

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismétlőantenna

Mutass Többet

KELUSHI 2016 - Vizuális hibakereső 30 mW FC érzékelő - dugaszos és LC csatlakozódugó - LC / SC / ST / FC cs...

Mutass Többet

KELUSHI 15db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és 10 MW-os vizuális hibake...

Mutass Többet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fix vezeték nélküli terminál LCD kijelzővel, támogató riasztórendszer, PABX, tis...

-13%
Mutass Többet

KELUSHI 100db SC A P C gyorscsatlakozó / száloptikai gyorscsatlakozó / használt száloptikás gyorscsatlakozó

Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-os toll típusú vörös fényforrás vizuális hibakereső száloptikai kábel teszter

-10%
Mutass Többet

FTTH száloptikai szerszámkészletek FC-6S szálak eltávolítója, 1 MW-os vizuális hibakereső huzalcsupaszítókk...

-5%
Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-es toll típusú műanyag vizuális hibakereső szálas optikai kábel tesztermérő a CATV-hez

-10%
Mutass Többet

1090MHz-es antenna ADS-B / TCAS / SSR 3DBi erősíti az MCX aljzat csatlakozóját, az antenna mágneses alapját...

Mutass Többet

433MHz ASK vezeték nélküli adó-vevő modul (1 db adó STX882 + 1 db vevő SRX882 + 2 db rugós antenna)

-25%
Mutass Többet

Nagy teljesítményű 9 / 10dBi 800-2500 MHz-es külső kültéri 3G LPDA antenna F csatlakozó a 2G / GSM 4G / DCS...

-50%
Mutass Többet

1.2gHz rozsdamentes acél 5 elem yagi 3 méter rg58 kábel sma hím csatlakozó cctv adó kültéri irányított antenna

Mutass Többet

12 színű SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optikai szálas Pigtail

Mutass Többet

VHF teleszkópos, nagy távolságú, 1 méter hosszú, erős jelantenna a gps gamin astro 320 antenna astro 220 al...

Mutass Többet

Nagy nyereségű 2 / 5dBi 800-2500 MHz-es, egyirányú, beltéri mennyezeti antenna csatlakozódugasz a GSM CDMA ...

-50%
Mutass Többet

Superbat 4G LTE antenna 5dbi mobiltelefon penge / Clip Booster TS-9 Plug RA az MF668 MF30 MF62 Huawei ZTE 7...

-8%
Mutass Többet

20páros X hangerő-szabályozó gomb + csatornaválasztó gomb EP450 MTX960 GP328PLUS

Mutass Többet

2018 új OTDR rost-tesztelő 1310 / 1550nm 120km az English Espanol 30 / 28dB-vel

-1%
Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10dBm-ig 1mw 5km-os száloptika-...

Mutass Többet

KELUSHI SKL-6C kábelvágó kés FTTT száloptikus kés szerszámok nagy pontosságú vágó 16 felület

-10%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 10db / tétel 0,9 mm-es acélcső 1x16 Mini SC / APC csatlakozó 1:16 16 portos száloptikai ...

-14%
Mutass Többet

KELUSHI új kézi lézermutató 20mW 20 km-es száloptikai vizuális hibamegoldó, 650 nm-es tesztlézer termék CAT...

-10%
Mutass Többet