9% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

Kétirányú RF vhf 150MHz-es mikrocsíkú Power Splitter 136-174MHz kétirányú rádiós vhf repeater elválasztó

Mutass Többet

20sets X PTT előlap és gomb a Motorola CP1660 CP1200 CP1300 készülékhez

Mutass Többet

Telefonrendszer / Mini PABX / Irodai alközpont / MD308 / 3 PSTN 8. soros kiterjesztés - Könnyen kezelhető

Mutass Többet

KELUSHI 10mw optikai optikai hibakereső 2,5 mm-es csatlakozóhoz Mini RGT piros lézervizsgáló FTTH-hoz

Mutass Többet

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismétlőantenna

Mutass Többet

KELUSHI 19db szálas optikai Ftth szerszámkészlet Optikai szálasanyag-tisztító Visual Fault Locator 10mw VFL...

Mutass Többet

KELUSHI 1MW 5Km műanyag optikai szálas optikai hibakereső vörös lézeres tolltesztelő berendezés 2,5 mm-es S...

-9%
Mutass Többet

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső vörös fényforrású száloptikai kábel tesztelő eszköz 15-20km

-8%
Mutass Többet

2,4 GHz-es irányított kültéri rozsdamentes acélból készült 5 elem vezeték nélküli kamera cctv adó yagi ante...

Mutass Többet

Száloptikai szétválasztó eszközkészlet Üres csomag optikai teljesítménymérő Piros tollszálak tisztítója plu...

-20%
Mutass Többet

KELUSHI szálas optikai szerszámvágó kés Nagy pontosságú optikai szálak darabolója az egy üzemmódú Fiber.HS-...

-9%
Mutass Többet

Anysecu AC-B09 V3.0 verzió Bluetooth fülhallgató PTT Bluetooth fülhallgató fülhallgatóhoz UV-82 BF-888S UV-...

-15%
Mutass Többet

KELUSHI Fusion Splicer elektróda rúd (DVP-720B / 730/750) 1páros Ingyenes szállítás

Mutass Többet

12 színű SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optikai szálas Pigtail

Mutass Többet

10sets X tartozékcsatlakozó készlet a Motorola CM300 16 tűs rádiókhoz, HLN9457 és HLN9242, Ingyenes házhozs...

Mutass Többet

CATV műsorszóró televízió YJ350C -50 ~ + 26dBm hordozható mini optikai optikai teljesítménymérő

Mutass Többet

Száloptikai multiméter -50 ~ + 26dBm kézi száloptikai teljesítménymérő + száloptikai fényforrás 1310 / 1550nm

-20%
Mutass Többet

Yagi antenna 3G WCDMA 18dbi kültéri antenna 3G erősítő antenna N-csatlakozóval a mobil jelismétlőhöz.

Mutass Többet

KELUSHI SC Egy kattintással tisztító száloptikai tisztító csatlakozó tisztító eszköz 2,5 mm-es univerzális ...

-9%
Mutass Többet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fix vezeték nélküli terminál LCD kijelzővel, támogató riasztórendszer, PABX, tis...

-12%
Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10dBm-ig 1mw 5km-os száloptika-...

-9%
Mutass Többet

A KELUSHI új szálas optikai tisztító tolljavító LC / MU 1,25 mm-es csatlakozójának optikai szálas tisztítój...

-8%
Mutass Többet

10 méter SYWV-50-5 koaxiális kábel 2 pl259 uhf dugaszoló csatlakozóval kétirányú rádióismétlő antenna kábel

Mutass Többet

Ingyenes szállítás 100db / tétel SC Singlemode száloptika SC APC Gyorscsatlakozó FTTH Száloptika Gyorscsatl...

-48%
Mutass Többet

12 színű SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - optikai szál

Mutass Többet

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektróda Fujikura elektródok száloptikai fúziós splicer ...

Mutass Többet

SM SX PVC 3mm 30 méter SC / APC száloptikai kábel SC / APC-SC / APC száloptikai javítóvezeték

Mutass Többet

20db / tétel STX882 433MHz Superheterodyne ASK vezeték nélküli modul

Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz ASK RF modulkészlet (2db STX882 adó + 2db SRX887 vevő + 4 db nikkelezett rugóantenna)

Mutass Többet

868MHz magas nyereség15dBi siklóalapú antenna GSM 868M antenna kültéri tetőmonitor N női 868M üvegszálas an...

Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz 100 méteres vezeték nélküli modul készlet (ASK adó STX882 + ASK vevő SRX882) + 4 d...

-25%
Mutass Többet

433MHz ASK vezeték nélküli adó-vevő modul (1 db adó STX882 + 1 db vevő SRX882 + 2 db rugós antenna)

Mutass Többet