TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

KELUSHI 2018 új 13 db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S hasítóval és műanyag 5mW-es vizuális...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI FC-6S Rosthasító hidegcsatlakozó eszköz Optikai szálas megtisztító SUMITOMO bevonatátmérőhöz: 250um...

Mutass Többet

20X PTT gomb nyomógombos gomb a GP2000 kézi rádióhoz

Mutass Többet

VHF teleszkópos, nagy távolságú, 130 cm-es erős astro antenna a gps gamin astro 320 antenna stro 220-hoz

Mutass Többet

400square méter 4dbi nyereség 800-2500Mhz kristályantenna GSM ceiling antennához CDMA emlékeztető beltéri a...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI 2016 - Vizuális hibakereső 30 mW FC érzékelő - dugaszos és LC csatlakozódugó - LC / SC / ST / FC cs...

Mutass Többet

KELUSHI SKL-6C kábelvágó kés FTTT száloptikus kés szerszámok nagy pontosságú vágó 16 felület

-10%
Mutass Többet

155M egy multimódusú átalakítók és szálasismétlők egy / többmódusú rostos MM-SM mód átalakítója

Mutass Többet

KELUSHI új kézi lézermutató 20mW 20 km-es száloptikai vizuális hibamegoldó, 650 nm-es tesztlézer termék CAT...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI 1-5 mW-es vizuális hibakereső száloptikai lézer-mutató kábel-tesztelő mérőkészülék a CATV szálas-te...

Mutass Többet

KELUSHI 30mw vörös lézer fényszálas optikai kábel tesztelő vizuális hibakereső is, 30 km-es ellenőrző

Mutass Többet

KELUSHI 30 mW-es vizuális hibakereső vörös fényforrású száloptikai kábel tesztelő eszköz 15-20km

Mutass Többet

Superbat Audi / VW rádió antenna adapter Fakra Z női jack egyenesen az ISO aljzathoz, derékszögű RF pigtail...

-10%
Mutass Többet

10 az 1 -ben szálas optikai FTTH szerszámkészlet FC-6S szálastakarítóval és optikai teljesítménymérővel 10M...

-1%
Mutass Többet

KELUSHI optikai szálas sztrippelő / hosszanti nyitó kés / hüvelykábel-hasító SI-01 az FTTH-hoz, ingyenes sz...

Mutass Többet

Superbat Car HSD kábel Fakra A fekete / 9001 krimpelő aljzatú, egyenes RF koaxiális csatlakozó a Dacar 535 ...

-8%
Mutass Többet

1090MHz-es antenna ADS-B / TCAS / SSR 3DBi erősíti az MCX aljzat csatlakozóját, az antenna mágneses alapját...

Mutass Többet

5páros Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25km SC 10 / 100M egymó...

Mutass Többet

2018 új OTDR rost-tesztelő 1310 / 1550nm 120km az English Espanol 30 / 28dB-vel

-1%
Mutass Többet

KELUSHI egyetlen kattintással FTTH száloptikai kábel szerszámok Fibra kábelcsatlakozó tisztító Toll típus 2...

-10%
Mutass Többet

Kiváló minőségű 800-2500 MHz-es 2 módú ismétlő-megosztó csatlakozó dugaszoló csatlakozóval koaxiális kábelc...

-50%
Mutass Többet

Superbat 1575,42 mhz Tengeri jacht Légi navigáció Időmérő antenna Jel erősítő GPS antenna 10M kábel TNC dug...

-8%
Mutass Többet

10db LC / UPC-multimódus (50/125) -OM2, OM3, OM4-0,9 mm kábel / optikai szálas pigtail

Mutass Többet

1.2gHz rozsdamentes acél 5 elem yagi 3 méter rg58 kábel sma hím csatlakozó cctv adó kültéri irányított antenna

Mutass Többet