2% Kedvezmény

TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5
Fénykép 6

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

Mini PABX MS108-GSM telefonközpont alközpont SIM-kártyával otthoni és irodai használatra

-12%
Mutass Többet

Távolsági nyomkövető teleszkópos gamin astro 320 antenna SMA hím Garmin antenna astro 220 alpha100

Mutass Többet

KELUSHI Az egyszerű preferenciális ár a vörös lézerfény 30MW látási hibakereső, száloptikai kábel tesztelő ...

Mutass Többet

KELUSHI új kézi lézermutató 20mW 20 km-es száloptikai vizuális hibamegoldó, 650 nm-es tesztlézer termék CAT...

-10%
Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz 100 méteres vezeték nélküli modul készlet (ASK adó STX882 + ASK vevő SRX882) + 4 d...

-25%
Mutass Többet

Superbat WIFI belső antenna, 2,4 GHz-es 2,15 dBi RP-SMA dönthető-elforgatható gumi antenna vezeték nélküli ...

-8%
Mutass Többet

KELUSHI FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S szálasanyag-eltávolítóval és optikai teljesítménymérővel 5km...

Mutass Többet

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektróda Fujikura elektródok száloptikai fúziós splicer ...

Mutass Többet

KELUSHI új precíziós szálas optikai teljesítménymérő teszter, hét hullámhosszú optikai teljesítménymérő

Mutass Többet

KELUSHI 2018 Új, 2,5 mm-es, egy kattintással tisztító tollszálas optikai tisztítószer az SC ST és FC számára

-10%
Mutass Többet

Superbat GPS Aerial Booster aktív tengeri navigációs antenna 5M BNC Plug vízálló antenna a GARMIN GPS MAP 2...

-8%
Mutass Többet

KELUSHI optikai szálas sztrippelő / hosszanti nyitó kés / hüvelykábel-hasító SI-01 az FTTH-hoz, ingyenes sz...

-10%
Mutass Többet

KELUSHI 21 az 1 -ben szálas optikai FTTH szerszámkészlet HS-30 optikai megtisztítóval -70 ~ + 10 dbm optika...

Mutass Többet

10sets X tartozékcsatlakozó készlet a Motorola CM300 16 tűs rádiókhoz, HLN9457 és HLN9242, Ingyenes házhozs...

Mutass Többet

Fujikura FUS Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC melegen olvadó fej tartó A darab

Mutass Többet

KELUSHI száloptikai szerszámok Rostkerekes SKL-6C Cutter16 Felületi szálas penge száloptikai kábel hidegcsa...

Mutass Többet

Superbat Car HSD kábel Fakra A fekete / 9001 krimpelő aljzatú, egyenes RF koaxiális csatlakozó a Dacar 535 ...

-5%
Mutass Többet

KELUSHI 30mw vörös lézer fényszálas optikai kábel tesztelő vizuális hibakereső is, 30 km-es ellenőrző

Mutass Többet

433Mhz antenna 5dbi SMA dugaszoló csatlakozó, egyenes Wifi Ham Radio + SMA aljzat válaszfalhoz az Ufl./IPX ...

-10%
Mutass Többet

12 színű SC / APC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Optikai szálas Pigtail

Mutass Többet

400square méter 4dbi nyereség 800-2500Mhz kristályantenna GSM ceiling antennához CDMA emlékeztető beltéri a...

Mutass Többet

10dBi 4G antenna SMA dugó 696-960MHz / 1710-2690MHz nagy hatótávolságú RG174 3M + SMA aljzat - Y típusú 2 X...

-10%
Mutass Többet

Ingyenes szállítás 100db / tétel SC Singlemode száloptika SC APC Gyorscsatlakozó FTTH Száloptika Gyorscsatl...

-48%
Mutass Többet

Eredeti polip / polipropilén doboz Teljesen aktiválva az LG számára a Samsung 19cables számára, beleértve a...

Mutass Többet