TÖBB KÉP

Fénykép 1
Fénykép 2
Fénykép 3
Fénykép 4
Fénykép 5

KAPCSOLÓDÓ TERMÉKEK

Yagi antenna 3G WCDMA 18dbi kültéri antenna 3G erősítő antenna N-csatlakozóval a mobil jelismétlőhöz.

-50%
Mutass Többet

Superbat 4G LTE antenna 5dbi mobiltelefon penge / Clip Booster TS-9 Plug RA az MF668 MF30 MF62 Huawei ZTE 7...

-8%
Mutass Többet

5páros Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25km SC 10 / 100M egymó...

Mutass Többet

FTTH szerszámkészlet Hideg érintkező szerszámkészletek Optikai teljesítménymérő + Hibakereső rost + Szálopt...

Mutass Többet

KELUSHI 10 mW-os toll típusú vörös fényforrás vizuális hibakereső száloptikai kábel teszter

-10%
Mutass Többet

10 db SC / APC rostos pigtail egyetlen üzemmódban (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm-es kábel

Mutass Többet

10 db NAGOYA NA-771 SMA-F kettős sávú antenna 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Ta...

-16%
Mutass Többet

KELUSHI száloptikai szerszámok szálas megtisztító SKL-6C vágó kábelvágó szerszám 16 felületű penge FTTX FTT...

Mutass Többet

Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25km SC 10 / 100M egymódusú eg...

-8%
Mutass Többet

20X PTT gomb nyomógombos gomb a GP2000 kézi rádióhoz

Mutass Többet

KELUSHI 2018 Új, 2,5 mm-es, egy kattintással tisztító tollszálas optikai tisztítószer az SC ST és FC számára

-10%
Mutass Többet

2PCS / tétel 2,4 GHz-es 3dBi WiFi 2,4 g-os antenna antenna RP-SMA hím nélküli router + 17 cm-es PCI U.FL IP...

Mutass Többet

KELUSHI 30mw vörös lézer fényszálas optikai kábel tesztelő vizuális hibakereső is, 30 km-es ellenőrző

Mutass Többet

Rögzített vezeték nélküli terminál GSM 850/900 / 1900MHz, GSM tárcsázó 2 SIM, Dual Standby, Támogatás riasz...

-10%
Mutass Többet

Superbat RF koaxiális csatlakozó autó HSD Fakra Z Waterblue Crimp női jack 90 fokos derékszögű csatlakozó a...

-8%
Mutass Többet

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismétlőantenna

Mutass Többet

Kétirányú RF vhf 150MHz-es mikrocsíkú Power Splitter 136-174MHz kétirányú rádiós vhf repeater elválasztó

Mutass Többet

KELUSHI FC-6S Rosthasító hidegcsatlakozó eszköz Optikai szálas megtisztító SUMITOMO bevonatátmérőhöz: 250um...

Mutass Többet

KELUSHI száloptikai szerszámok Rostkerekes SKL-6C Cutter16 Felületi szálas penge száloptikai kábel hidegcsa...

Mutass Többet

KELUSHI műanyag vizuális hibakereső vörös fényforrás VFL 5mW CATV-hez, 2 db-es hüvelytel

-10%
Mutass Többet

1090MHz-es antenna ADS-B / TCAS / SSR 3DBi erősíti az MCX aljzat csatlakozóját, az antenna mágneses alapját...

Mutass Többet

2 Audio Over FC száloptikai bővítő (kétirányú) adó és vevő, audio intercom műsorszóró rendszerhez (Tx / Rx)...

-20%
Mutass Többet

Eredeti polip / polipropilén doboz Teljesen aktiválva az LG számára a Samsung 19cables számára, beleértve a...

Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10 dBm-ig és 1 MW 5km-os száloptikai kábel t...

Mutass Többet