12db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet szálastakarítóval -70 ~ + 10dBm optikai teljesítménymérő Vi...

-63%
Mutass Többet

2 sorozat / tétel 433MHz 100 méteres vezeték nélküli modul készlet (ASK adó STX882 + ASK vevő SRX882) + 4 d...

Mutass Többet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fix vezeték nélküli terminál LCD kijelzővel, támogató riasztórendszer, PABX, tis...

-18%
Mutass Többet

Htb-3100ab optikai szálasanyag-átalakító szálas adó-vevő egyszálas átalakító 25km SC 10 / 100M egymódusú eg...

Mutass Többet

KELUSHI új kézi lézermutató 20mW 20 km-es száloptikai vizuális hibamegoldó, 650 nm-es tesztlézer termék CAT...

Mutass Többet

SM SX PVC 3mm 30 méter SC / APC száloptikai kábel SC / APC-SC / APC száloptikai javítóvezeték

Mutass Többet

2db 433mhz RF LoRa modul SX1278 PM1280 Távolsági kommunikációs vevő és adó SPI LORA IOT + 2db 433MHz antenna

-11%
Mutass Többet

KELUSHI 2018 új 13 db / készlet FTTH száloptikai szerszámkészlet FC-6S hasítóval és műanyag 5mW-es vizuális...

Mutass Többet

Superbat 50 Ohm 868Mhz antenna 3dbi antenna gumi jel erősítő 60W bemeneti SMA bemeneti dugasz egyenes csatl...

-16%
Mutass Többet

4G antenna 4G kültéri antenna 20dBi Yagi antenna N női telefonjel-elfogadó antenna 4G jelismétlő-erősítőhöz

-46%
Mutass Többet

Superbat autóantenna DAB DAB + AM / FM rádióhoz Beépített erősítő SMA dugaszoló csatlakozó univerzális tető...

-16%
Mutass Többet

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi antenna Nagy nyereségű WIFI Booster vezeték nélküli LAN mindenirányú RP-SMA...

Mutass Többet

433MHz ASK vezeték nélküli adó-vevő modul (1 db adó STX882 + 1 db vevő SRX882 + 2 db rugós antenna)

-25%
Mutass Többet

KELUSHI Fusion Splicer elektróda rúd (DVP-720B / 730/750) 1páros Ingyenes szállítás

Mutass Többet

10 db SC / APC rostos pigtail egyetlen üzemmódban (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm-es kábel

Mutass Többet

KELUSHI FC-6S Rosthasító hidegcsatlakozó eszköz Optikai szálas megtisztító SUMITOMO bevonatátmérőhöz: 250um...

Mutass Többet

Optikai szálas eszközkészlet szerszámkészlet / csomag FTTH speciális szerszámkészlet hálózati szerszámok ür...

Mutass Többet

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC kábel 10GBASE-CU Passzív közvetlen csatolású réz Twinax SFP kábel az Ubiqui...

Mutass Többet

KELUSHI száloptikai teljesítménymérő DXP-20B -70 ~ 10dBm állítható, kezelt száloptikai kábel teszter FC / S...

Mutass Többet

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Száloptikai teljesítménymérő -70-től + 10dBm-ig 1mw 5km-os száloptika-...

Mutass Többet

CATV műsorszóró televízió YJ350C -50 ~ + 26dBm hordozható mini optikai optikai teljesítménymérő

Mutass Többet

20páros X hangerő-szabályozó gomb + csatornaválasztó gomb EP450 MTX960 GP328PLUS

Mutass Többet

QSFP kábel QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G Passzív közvetlen csatolású rézkábel 30AWG

Mutass Többet

KELUSHI 1-5 mW-es vizuális hibakereső száloptikai lézer-mutató kábel-tesztelő mérőkészülék a CATV szálas-te...

Mutass Többet

gsmjustoncct 2017new 100% originall UFI DONGLE / Ufi Dongle munka ufi dobozban

Mutass Többet

26 az 1 -ben szálas optikai FTTH szerszámkészlet vágó-klorésszel és laza csőszerelővel, ingyenes szállítás

-5%
Mutass Többet

VOTK 1/4 hullámú professzionális GP antenna FM adó adó 5W-100W antenna 8 méteres 26 lábú kábellel

-6%
Mutass Többet

Yagi antenna 3G WCDMA 18dbi kültéri antenna 3G erősítő antenna N-csatlakozóval a mobil jelismétlőhöz.

-46%
Mutass Többet

A KELUSHI nagykereskedelmi ára 10 MW optikai kábel teszter Piros fényű lézer vizuális hibakereső eszköz 2,5...

Mutass Többet

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC kábel 10GBASE-CU Passzív közvetlen csatolású réz Twinax SFP kábel az Ubiqui...

Mutass Többet

Teljes sávú 806-960 / 1710-2700MHz kültéri Omni directional N Nő gsm 3G 4G ismétlőantenna

Mutass Többet

10 db NAGOYA NA-771 SMA-F kettős sávú antenna 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Ta...

-17%
Mutass Többet